JAK WYGRYWAĆ NA ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH

Dziś, po raz kolejny postaram się uświadomić Was jak wygrywać na zakładach bukmacherskich. Mam zamiar wspomnieć o tym jak ważne są odpowiednie typy, prawidłowo dobrane stawki, a tym samym potwierdzić, że system bukmacherski to jedyna, sprawdzona metoda na bukmachera.

Zanim przejdziemy do bardziej konkretnych rozważań, chciałem powiedzieć jaka jest geneza, jaki jest powód, że ludzie chcą wygrywać na zakładach bukmacherskich. Najbardziej prozaicznie można by powiedzieć, że dzięki temu chcą zarabiać pieniądze. I choć jest to główny powód, to jednak wygrywać na zakładach bukmacherskich chcą z innego, mniej oczywistego powodu. Jakiego? A któż z nas nie chciałby zarabiać dużych pieniędzy śledząc mecze piłki nożnej, robiąc to co się kocha?jak wygrywać na zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie grają na naszych emocjach – dają nam szansę stania się kimś lepszym – człowiekiem sukcesu, który zarabia duże pieniądze, obstawiając mecze, śledząc poczynania piłkarzy, robiąc to co naprawdę nas interesuje, co jest naszym hobby. Praca idealna – przyjemna i dochodowa.

Jednak, żeby stać się człowiekiem biznesu, który zarabia obstawiając mecze piłki nożnej, musimy widzieć jak wygrywać na zakładach bukmacherskich. A to już takie oczywiste nie jest.

Jak wygrać na zakładach z bukmacherem?

Każdy kto chce wygrywać na zakładach bukmacherskich usilnie stara się obstawiać za większe stawki, bardziej ryzykowne zakłady, innymi słowy kombinować jak koń pod górę. Inni wciąż grają ciągle tym samym sposobem, tymi samymi stawkami, na ten sam rodzaj typów i liczą na to, że się „uda”. Szaleństwem jest jednak robić wciąż to samo i liczyć na inny efekt. Nie tędy droga.

Zanim poznasz system bukmacherski jakim należy grać, dowiesz się jakie typy warto obstawiać, jak dobierać do nich stawki musisz rozpocząć od wyeliminowania błędów. Jeśli tego nie zrobisz, to tak jakbyś chciał położyć panele na podłodze, nie zrywając starej, zniszczonej podłogi. To się po prostu nie uda. Rozumiesz? Aby nauczyć się wygrywać na zakładach z bukmacherem, musisz wyzbyć się nawyków, które do tej pory Ci to skutecznie uniemożliwiały. Dopiero kiedy przestaniesz popełniać błędy przez, które TRACIŁEŚ PIENIĄDZE, nauczysz się je ZARABIAĆ.

A jakie błędy przyczyniały się do tego, że do tej pory nie zarabiałeś na zakładach bukmacherskich? Powodów może być wiele, ale do najbardziej powszechnych i brzemiennych w skutkach zaliczyć musisz:

  • obstawianie po kursach,
  • obstawianie typów, na których się nie znasz,
  • gra za zbyt wysoki % kapitału,
  • brak systemu bukmacherskiego,
  • gra na „taśmy”,
  • zbyt wysokie cele względem małych inwestycji,
  • obstawianie pod wpływem emocji.

Musisz zaprzestać temu co napisałem powyżej, musisz nauczyć się grać całkiem inaczej – wbrew tym błędom. Kiedy to zrobisz to Twoje wyniki na zakładach z bukmacherem znacznie się polepszą, a to przecież dopiero początek.

Czy to możliwe, żeby wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Oczywiście, że możliwym jest zarabiać na zakładach bukmacherskich, choć jak mniemam wielu z Was może teraz w to powątpiewać. Też kiedyś tak miałem, kiedy nie wszedł mi tylko jeden mecz, kiedy jakimś cudem ostatnia drużyna ligowej tabeli strzelała gola w 90. minucie i remisowała z liderem tabeli, kiedy kolejne wysokie wygrane przechodziły mi obok nosa.

Jak wspomniałem, pierwszym moim krokiem to zarabiania na zakładach z bukmacherem było wyeliminowanie powyższych błędów. Kiedy przestałem  grać w taki sposób, moje wyniki zmieniły się diametralnie. Porównując miesiąc gry, w którym grałem BEZ BŁĘDÓW z poprzednimi miesiącami, osiągałem o 276% lepsze wyniki. Zamiast przegrywać około 500 zł miesięcznie, udało mi się zarobić 1380 zł! (choć przyznam szczerze, że moje typy były dobre, a na jednym kuponie udało mi się zarobić ponad 900 zł, co stanowiło lwią część zarobku całego miesiąca). Wtedy przekonałem się, że to jak najbardziej możliwe, żeby wygrywać na zakładach bukmacherskich. Potwierdziła to moja dalsza gra, gdy miesiąc w miesiąc wygrywałem całkiem niezłe sumy (te jednak nie przekraczały 600 zł miesięcznie).

Jak zapewne wielu z Was chciałem zarabiać znacznie większe pieniądze, bo nie po to człowiek się stresuje i inwestuje ciężko zarobione pieniądze, nie po to wysłuchuje od swojej Żony „a Ty znowu oglądasz mecz?”, żeby zarabiać 600 zł miesięcznie, prawda?:)

Ile można zarobić na zakładach?

Na zakładach można zarobić…w sumie dowolną sumę pieniędzy, o ile jesteś w stanie zainwestować równie duże pieniądze. A tak na poważnie, realnie rzecz biorąc, przy kapitale sięgającym powiedzmy 10 000 zł, jesteś spokojnie w stanie zarabiać około 2000 – 3000 zł miesięcznie, NA SPOKOJNIE. I pamiętaj o tym, bo jak już wspomniałem jednym z błędów większości graczy jest chęć wygrania zbyt dużych pieniędzy względem tego co inwestują – tak nie zarobisz nic!

2000 – 3000 zł na obstawianiu meczy, oglądaniu piłki nożnej przy inwestycji 10 000 zł? Dla mnie brzmi to ekstra i jest wystarczające. Ktoś może zapytać dlaczego w takim razie nie zainwestować więcej? Otóż nigdy nie mamy pewności, że będziemy zarabiać na 100%, możemy mieć spore szanse, zarabiać regularnie, ale noga nam się też może podwinąć, a jakoś nie widzi mi się stracić np. 100 000 zł.

Ja jestem zadowolony z zarobków rzędu niecały 3000 zł, bo to suma, która i tak jest większa niż przeciętne wynagrodzenie z etatu, gdzie w nudnej pracy trzeba pracować od poniedziałku do piątku, po osiem godzin dziennie. Czego więcej mi trzeba kiedy taka wypłata starcza mi na wszystko czego potrzebuję,

Jak zarabiać na zakładach?

Aby zarabiać na zakładach, to tak już wspomniałem należy przede wszystkim WYELIMINOWAĆ WSZYSTKIE wymienione wyżej błędy, które popełnia ponad 90% grających. Dopiero potem można zacząć realizację dalszej części planu, czyli grę systemem bukmacherskim. Dopóki w swojej grze nie zacząłem stosować systemu na bukmachera, dopóty nie byłem w stanie przeskoczyć progu wygranych miesięcznie w okolicach 600 zł. Do dziś moim sposobem jest System50dzięki któremu udaje mi się ograć bukmachera.

W przypadku pytań, wątpliwości piszcie śmiało w komentarzach, na maila – odpowiadam na tyle, na ile pozwala mi czas.

systemy bukmacherskie
Posted Under: O SYSTEMACH
Tagged:

0 Comments

No comments yet, be the first to comment.

Leave A Reply