6 rodzajów typów z bardzo wysokimi kursami bukmacherskimi

W tym artykule skupimy się na ciekawej tematyce 6 rodzajów typów z bardzo wysokimi kursami. Zdaję sobie sprawę z tego, że profesjonalne systemy bukmacherskie opierają się często o grę na bardzo wysokie kursy. Mam również świadomość, że takie systemy bukmacherskie tworzycie sami, a przy tym warto wiedzieć jakie typy mają bardzo wysokie kursy.

rodzaje wysokich kursów bukmacherskich
TOP 6 wysokich kursów bukmacherskich

Chociaż systemy bukmacherskie na bardzo wysokie kursy nie mają takiej skuteczności kiedy typujemy zwycięzce meczu po kursie 1.5 to jednak zapewniają znacznie ciekawsze wyniki finansowe. Tak naprawdę nie znam chyba nikogo kto grając kursy 1.01 – 1.8 zarabia pieniądze na zakładach bukmacherskich. Znam natomiast osoby, które grają tylko i wyłącznie bardzo wysokie kursy co najmniej 5.0 i przy tym zarabiają bardzo dużo na zakładach bukmacherskich. Wniosek ? Opłaca się grać wysokie kursy.

Dokładny wynik – bardzo wysoki kurs

Zakład na dokładny wynik meczu charakteryzuje się bardzo wysokim kursem bukmacherskim. Im bardziej nieprawdopodobny wynik (wysoki remis, bardzo wysokie zwycięstwo, porażka faworyta) tym kurs jest wyższy. Nawet bardziej prawdopodobne typowania (np. Manchester City pokona Newcastle 2:0) to kursy rzadko kiedy spadające poniżej 8.0 ! Zatem obstawiać dokładny wynik meczu możemy otrzymać kursy od 8 do nawet kilkuset !

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Zakład HT / FT – do przerwy, koniec meczu

Ten zakład polega na wskazaniu jaki będzie wynik do przerwy oraz jakim wynikiem zakończy się mecz. By wygrana została dopisana do naszego konta, oba wskazania muszą być poprawne. Najmniej otrzymamy za zakład typu 1/1, 2/2 gdzie wynik do przerwy utrzymuje się po 90 minutach. Zakłady X/1 lub X/2 to już kursy rzędu w okolicach 5.0

Zakłady 1/X lub 2/X gdzie prowadząca do przerwy drużyna traci prowadzenie i mecz kończy się remisem, to kursy rzędu 8.

Natomiast mecze w których wskazujemy, że drużyna prowadząca przegra, czyli 1/2 lub 2/1 to już bardzo wysokie kursy, czasami spokojnie 20, 30 a może i nawet większy kurs – w zależności od dysproporcji szans obu drużyn na końcowy triumf – im jest ona większa, tym większy kurs.

Powyżej 4.5 lub 5.5 bramek

5 lub 6 bramek nie pada może w każdym meczu, ale nie jest to widok aż tak rzadki, że nie warto rozważyć gry takim systemem bukmacherskim. W zależności od specyfiki ligi, drużyn, które grają kursy mogą być różne, ale najczęściej są wysokie. Tak naprawdę nie opłaca się stawiać zakładu powyżej 4.5, 5.5 bramki na wydawałoby się najlepsze drużyny jak Barcelona czy Real, bo kursy są za niskie. Moim zdaniem lepiej zagrać takim systemem bukmacherskim na jakiś mecz wyrównanych drużyn środka tabeli w lidze niemieckiej lub angielskiej !

gry karciane bonus bez depozytu
STS poker online z bonusem bez depozytu

Porażki faworytów

Dość ryzykowny zakład na porażki faworytów, ale tylko w teorii. W praktyce Manchester City czy Chelsea lub Ajax Amsterdam przegrywają częściej niż może się zdawać. Jeśli mamy odpowiednio wysoki budżet możemy grać systemem bukmacherskim na porażki faworytów przy wykorzystaniu progresji.

Handicap

Handicap to zakład, w którym jednej z drużyn odejmuje się określoną liczbę bramek (lub odwrotnie, drugiej określoną liczbę bramek dodaje – efekt jest ten sam). Dzięki temu możemy znacząco podbić kurs na bardzo wysoki. Często bywa tak, że drużyna jeśli już wygrywa mecz, to robi to z przewagą co najmniej dwóch bramek (liga angielska, niemiecka). Ten system bukmacherski przynosi naprawdę niezłe rezultaty.

Zwycięzca ligi

Ten zakład najlepiej jest zawrzeć na samym początku sezonu, obstawiając zwycięstwo ligowe Bayernu Monachium czy PSG. Typ jest jednym z pewniejszych, a kurs tak naprawdę w stosunku do prawdopodobieństwa całkiem wysoki. Przedstawiam ten system bukmacherski jako alternatywę, ale szczerze uznaję go za najsłabszy ze wszystkich przedstawionych tutaj sposobów na zarabianie na zakładach.

Back to top button