95 % osób przegrywa z bukmacherem – dlaczego Ty zarobisz?

Gdyby spojrzeć na statystyki osób obstawiających zakłady bukmacherskie to szybko dojdziemy do wniosku, że czym prędzej powinniśmy porzucić marzenia o zarobieniu pieniędzy. Okazuje się bowiem, że statystycznie 95 % osób przegrywa pieniądze. 95 na 100 osób przegrywa, więc dlaczego Ty miałbyś zarobić na zakładach i ograć bukmachera ? Wydaje się, że jest to niemożliwe. A jednak!

jak zarobić u bukmachera
Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich w Polsce?

Dlaczego nie warto przejmować się tymi statystykami? Ponieważ są one generowane przez osoby, które nie potrafią obstawiać zakładów bukmacherskich! Do statystyk zalicza się wszystkich grających, a kiedy spojrzymy na to jakie zakłady bukmacherskie oni obstawiają to można się złapać za głowę. Nic dziwnego, że tak wiele osób przegrywa z bukmacherem.

Oczywiście, że bukmacher ma przewagę i robi wszystko by ograć gracza, jest to fakt, któremu nie sposób zaprzeczyć. Nie będzie również rozminięciem się z prawdą jeśli stwierdzimy, że zakłady bukmacherskie można obstawiać dobrze lub źle. Zdecydowana większość graczy robi to źle i stąd właśnie pojawia się problem przegrywania na zakładach, co owocuje statystyką 95 % osób, które zamiast zarabiać na zakładach bukmacherskich pieniądze to je niestety przegrywa. Ta statystyka jest tak bolesna, bo ludzie nie potrafią dobrze obstawiać. 

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak NIE obstawiać zakładów bukmacherskich

Aby zarabiać na zakładach bukmacherskich musimy stawiać dobre, wartościowe typy oraz stosować odpowiedni system bukmacherski. Prócz tego jednak musimy wyeliminować wszystkie przeszkody, które do tej pory nie pozwalały nam zarabiać pieniędzy na zakładach bukmacherskich. Czego zatem należy unikać podczas obstawiania zakładów?

  • nie graj za więcej niż 5 % Twojego budżetu na pojedynczy typ,
  • nie graj typu, którego nie jesteś pewien,
  • nie obstawiaj drużyn, lig, rozgrywek na których się nie znasz
  • nie oglądasz meczu ? To nie obstawiaj go na live,
  • nie graj, jeśli nie stosujesz żadnego systemu bukmacherskiego,
  • nie graj pod wpływem emocji,
  • nie próbuj się odegrać,
  • nie graj, jeśli nie masz celu jaki chcesz osiągnąć,
  • nie obstawiaj swojej ulubionej drużyny.
gry karciane bonus bez depozytu
STS poker online z bonusem bez depozytu

Powyższe rady to podstawowe zasady obstawiania zakładów bukmacherskich, które choć bardzo proste w swojej istocie, pozwalają znacząco ograniczać liczbę przegranych zakładów. A mniejsza liczba przegranych zakładów, to mniejsze straty, co koniec końców przekłada się na większe zarobki 🙂

Kluczem do pokonania bukmachera jest wyeliminowanie wszystkich niepożądanych czynności (takich jak te wymienione powyżej), obstawianie wartościowych typów w oparciu o dobry system bukmacherski. Połączenie tych trzech elementów wyliczanki pozwala znacząco zwiększyć prawdopodobieństwo zarobienia pieniędzy na zakładach bukmacherskich.

Back to top button