Co to jest stawka procentowa w zakładach sportowych?

Stawka procentowa stanowi jeden z najbardziej rozpowszechnionych sposobów dobierania stawki w systemach bukmacherskich. Charakteryzuje się bardzo wysokim bezpieczeństwem, a systemy bukmacherskie oparte o stawkę procentową mają tą zaletę, że kiedy wygrywamy to więcej, a kiedy przegrywamy to mniej, ale po kolei..

stawka procentowa w bukmacherce
Co to jest stawka procentowa w zakładach sportowych?

Czym jest stawka procentowa?

Stawka procentowa jest sposobem dobierania stawki do systemu bukmacherskiego. Swoją ideę opiera na grze za określony % budżetu przy określonym kursie.

Grający stawką procentową powinien zdefiniować przed rozpoczęciem systemu bukmacherskiego jaki % budżetu będzie przeznaczał na grę dla określonego kursu.

Na przykład można przyjąć, że dla kursów 1.85 – 2.45 gramy za 5 % budżetu, 2.46 – 2.99 za 4 % budżetu, 3.0 – 3.69 za 3 % budżetu itd.

Dlaczego stawka procentowa jest jednym z lepszych pomysłów na stworzenie dochodowego systemu bukmacherskiego?

Zauważ, że kiedy wygrywasz to grasz za większe stawki (bo wzrasta Twój budżet) – tym samym masz okazję do zarobienia większych pieniędzy. Kiedy natomiast przegrywasz, to stawki zmniejszają się, bo Twój kapitał jest siłą rzeczy niższy.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

System bukmacherski oparty o stawkę procentową pozwala zatem łatwo przetrwać negatywne passy, a także wykorzystać passę trafianych zakładów by zarabiać więcej.

Dzięki stawce procentowej możemy ograniczyć ryzyko utraty kapitału niemal do 0, aczkolwiek nie oznacza to, że nigdy nie stracimy swoich pieniędzy – co najwyżej możemy zbliżyć się do takiej „szansy”.

Stawka procentowa w systemie bukmacherskim

Stawka procentowa bardzo często wykorzystywana jest nawet przez zawodowych graczy w systemie bukmacherskim, ponieważ ma wiele wspomnianych zalet. Przede wszystkim jednak jeśli ktoś potrafi skutecznie typować mecze o w miarę wysokich kursach to stawka procentowa pozwala stworzyć dochodowy system bukmacherski.

Przyglądając się znacznie przewadze zalet stawki procentowej nad nielicznymi wadami, śmiało można polecić system bukmacherski ze stawką procentową zarówno graczom zaawansowanym, jak i takim, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich.

Jedną z wad stosowania stawki procentowej w systemie bukmacherskim jest dość niski przyrost zysków, ale w zamian otrzymujemy przecież jeden z najbezpieczniejszych systemów gry.

gry karciane bonus bez depozytu
STS poker online z bonusem bez depozytu

Za jaki procent budżetu obstawiać

Będąc przy temacie stawki procentowej w zakładach bukmacherskich nie sposób pominąć tematu za jaki procent budżetu obstawiać zakłady.

Jednym z podstawowych błędów większości graczy jest gra za zbyt wysoki procent budżetu, co koniec końców przekłada się na brak sukcesów w zakładach.

Może się to wydawać dziwne, ale zawodowi gracze stosujący najlepsze systemy bukmacherskie rzadko kiedy grają za więcej niż 3-4 % swojego budżetu. Dla graczy początkujących takie stawki mogą wydawać się śmieszne, ale wszystko uwarunkowane jest wielkością budżetu.

Gra za 3-4 % kapitału wynoszącego 20 euro nie jest ekscytująca ani warta uwagi – stwierdzi większość początkujących graczy – ale za to jest bezpieczna, odpowie gracz zawodowy.

Stawiając 20, 40 czy olaboga 100 % swojego budżetu na jeden zakład, prędzej czy później przegrasz wszystkie pieniądze. Jeśli chcesz zarabiać na zakładach bukmacherskich musisz grać za niewielki procent budżetu, bo na tym opierają się sprawdzone systemy bukmacherskie.

3-4 % kapitału z 20 euro nie daje wielkich wygranych, ale daj sobie czas – pozwól by Twój kapitał rósł w miarę kolejnych wygranych, a z czasem dojdziesz do wielkich pieniędzy. Zresztą grając w ten sposób łatwo ocenisz czy potrafisz zarabiać na zakładach bukmacherskich, a jeśli faktycznie tak będzie to nic nie stoi na przeszkodzie by dopiero po tym stwierdzeniu zwiększyć swój kapitał do odpowiednich rozmiarów, pozwalających uzyskiwać wysokie wygrane w systemach bukmacherskich.

Back to top button