Co warto zrobić, jeśli dopiero zaczynasz obstawiać zakłady bukmacherskie?

Zapewne zastanawiasz się, co zrobić w takiej sytuacji, gdzie chcesz zacząć obstawiać, ale widzisz że problem koronawirusa wpłynął również na to, co się dzieje u bukmacherów. Co więc warto jest zrobić, jeśli chcesz zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie?

Co warto zrobić, jeśli dopiero zaczynasz obstawiać zakłady bukmacherskie?

Czy lepiej poczekać na lepszy okres?

W rzeczywistości przecież możesz poczekać, i nie musisz wydawać gotówki na konkretny zakład, możesz postawić sobie na kartce zamiast oddawać pieniądze firmie bukmacherskiej. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać głupie, ale daje dużo miejsca na naukę i nie musisz marnować pieniędzy, prawda? Dlatego warto spróbować, bo kto wie, może się przydać w Twojej karierze gracza.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Marże są teraz wyższe

Pamiętaj, że teraz większość bukmacherów będzie próbowała nadrobić straty, co utrudni Ci wygraną. Dodatkowo, nasza ulubiona drużyna może nie grać w tym okresie, to dlatego, że właśnie zakończył się najbardziej pracowity sezon sportowy. Obecnie ostatecznie trudno jest znaleźć swoje miejsce w zakładach sportowych, nie mówiąc już o tym, że koronawirus utrudnił wygraną, bo bukmacher nie rozważał przyznania graczom „zwycięstwa”, co jest jeszcze bardziej frustrujące.

Nigdy nie powinniśmy się jednak przejmować spadkami kursów, ponieważ bukmacherzy często wprowadzają do nich szybkie zmiany. Co ciekawe, czasami nawet jeśli grasz poprawnie, nawet zakłady z niższymi kursami mogą stać się zakładami wartościowymi. Zależy to od tego, jak połączysz swoje zakłady, ale najpierw spróbuj znaleźć lepsze kursy, ponieważ na początku swojej „kariery” masz większe szanse na wygraną. W końcu początkujący gracz zakładów bukmacherskich co prawda nie wie jak grać na starcie, ale jeśli poczytasz odpowiednie poradniki bukmacherskie to na pewno się tego dowiesz.

Zakłady na żywo – tylko jeśli chcesz przegrać

Z drugiej strony, możliwość obstawiania w czasie rzeczywistym wydaje się dobrym pomysłem na szybkie wzbogacenie się, ale z drugiej strony może to być również pułapka. Kiedy widzimy wysokie kursy, możemy stracić panowanie nad sobą, a nieprzygotowane zakłady zwykle kończą się stratami. Oczywiście większość graczy często stawia te zakłady, a co gorsza, przegrane często prowadzą do chęci szybkiego obstawienia, co prowadzi do większych strat. To częsty błąd popełniany przez początkujących graczy, którzy często podejmują ryzyko przy obstawianiu zakładów, więc chociaż jest to świetny sposób na zwiększenie emocji, nie myśl o wygranej od samego początku.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli chcesz się bawić, zamiast wygrywać

Pamiętaj, Twoje szanse na wygranie zakładu są bardzo nikłe, nie wspominając o tym, że legalny bukmacher pobierze depozyt za każdy zakład, nie mówiąc już o 12% podatku od każdego zakładu, chociaż teoretycznie powinien on oczywiście zostać zapłacony. Więc nawet jeśli masz trochę „niepotrzebnej” gotówki i chcesz się dobrze bawić, możesz rozważyć użycie jej w jakiś sposób mądrzej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button