Czy polscy bukmacherzy są tak samo dobrzy jak światowa czołówka?

Czy polscy bukmacherzy są tak samo dobrzy jak światowa czołówka?

Gracze mają wiele opcji do dyspozycji, jeśli chodzi o wybór podmiotów hazardowych. Musisz jednak uważać na niektóre z nich. Szczególnie chodzi o zagraniczne firmy bukmacherskie, które nie działają legalnie na terenie naszego kraju. Gdzie nie można się rejestrować? Dlaczego warto wybrać rodzime firmy bukmacherskie? Co one – na co dzień – oferują swoim Klientom?

Gra w wielu zagranicznych podmiotach (z terenu Polski) jest nielegalna…

Światowa czołówka w bukmacherce ma się bardzo dobrze. Trzeba zaznaczyć, że najlepsze podmioty hazardowe na świecie oferują znakomite usługi. Warto jednak dodać, że zdecydowana większość z nich nie działa już na terenie naszego kraju. Wszystko zmieniło się w lipcu 2017 roku. Wcześniej Polacy mieli dostęp do takich firm bukmacherskich, jak William Hill, Pinnacle, czy Bet365. Trzeba jednak zaznaczyć, że już wtedy obstawianie u tych operatorów było niezgodne z przepisami. Te reguły nie były jednak odpowiednio respektowane. Dopiero znowelizowana Ustawa Hazardowa zrobiła porządek na tej płaszczyźnie. Warto zaznaczyć, że teraz Polacy nie mogą (zgodnie z przepisami) rejestrować się oraz grać w takich firmach bukmacherskich, jak chociażby Bet365 itp. Generalnie te podmioty hazardowe zresztą same wycofały się z rodzimego rynku. Przez to większą szansę otrzymali legalni bukmacherzy w Polsce. I świetnie ją wykorzystali. Warto zaznaczyć, że obstawianie w tych podmiotach hazardowych na pewno nie spowoduje żadnych kłopotów z prawem. Są to firmy bukmacherskie działające zgodnie z przepisami, które potrafiły dostosować się do odpowiednich wymagań. Dzięki temu możesz swobodnie dokonać rejestracji, wpłacić pieniądze i zacząć obstawiać.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Rodzime firmy nie mają się czego wstydzić!

Są osoby, które uważają, że jak coś jest zagraniczne, to z automatu staje się lepsze w porównaniu do polskich rzeczy itp. Niektórzy myślą w ten sposób także w przypadku zakładów bukmacherskich. Zupełnie niepotrzebnie. Nawet najlepsze światowe podmioty hazardowe nie powinny być w ogóle brane pod uwagę. Choćby z tego względu, że są nielegalne. Poza tym legalni bukmacherzy online (działający obecnie na terenie Polski) zapewniają naprawdę świetne warunki. Pod tym kątem nie mają się zatem czego wstydzić. Np. STS to firma bukmacherska, która gwarantuje każdemu nowemu Klientowi nawet 1500 PLN. Aby mieć szanse na te pieniądze, trzeba przede wszystkim założyć konto. A potem wykonać trzy depozyty (w ciągu jednego miesiąca od dokonania rejestracji). Inny rodzimy bukmacher Fuksiarz oferuje obecnie cashback do 500 PLN (co ważne nie trzeba potem robić żadnego obrotu).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Atrakcyjne są nie tylko oferowane na start bonusy

Niektórzy może zakładają, że zagraniczne podmioty hazardowe mają na pewno lepszą ofertę do typowania itd. Wcale tak zaś nie jest. Rodzime firmy bukmacherskie również na tym polu nie mają żadnego powodu do wstydu. Wszystko dlatego, że oferują m.in. przeróżne dyscypliny. To nie koniec. Dodatkowo można typować eventy polityczne, rozrywkowe, e-sport, dyscypliny wirtualne, a nawet gry karciane itp.

Back to top button