Czy STS to najlepszy polski bukmacher?

Czy STS to najlepszy polski bukmacher?

Eksperci nierzadko umieszczają na pierwszym miejscu właśnie tego bukmachera. Czy słusznie? Na pewno STS ma po swojej stronie solidne argumenty. To m.in. atrakcyjne i różnorodne bonusy dla nowych Klientów. Dowiedz się, jak z nich skorzystać. Podpowiadamy również, w jaki sposób możesz za darmo śledzić wydarzenia sportowe, które są dostępne w STS TV.

Jak uzyskać bonus bez depozytu?

STS nieprzypadkowo jest określany mianem najlepszego polskiego bukmachera. Ta legalna firma dba o swoich Klientów. Nowe osoby, które zdecydują się na założenie konta, mogą otrzymać np. bonus bez depozytu. Co trzeba jednak konkretnie zrobić, aby tak się właśnie stało? Musisz generalnie zarejestrować się na stronie online tego podmiotu hazardowego. To nie wszystko. W czasie realizowania tej czynności trzeba wpisać odpowiedni kod promocyjny w STS we właściwe pole. Aktualnie (stan na początek listopada 2021 roku) jest to hasło „PEWNE 25”. Nie musisz przejmować się np. wielkością liter. Każda kombinacja na tej płaszczyźnie jest bowiem akceptowana przez STS. Już po samej nazwie możesz natomiast domyślić się, jak dużo wynosi obecnie bonus bez depozytu na start. Jeśli wykonasz powyższe czynności, to otrzymasz 25 PLN. To na pewno nie są gigantyczne pieniądze, ale przypominamy, że masz szansę je otrzymać tylko i wyłącznie za wykonanie rejestracji i wpisanie krótkiego hasła w polu „kod promocyjny”.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Jaka jest główna oferta bukmachera STS?

Niektórzy obawiają się, że skorzystają z bonusu bez depozytu i potem zamkną sobie drogę do głównej promocji. Na szczęście nic takiego nie będzie miało miejsca. Warto wyraźnie zaznaczyć, że obie te promocje się ze sobą nie wykluczają. Możesz zatem swobodnie z nich skorzystać. Jaka jest zaś w tym momencie główna promocja tego bukmachera? To bonus 100% do 1200 PLN. Nie ma w tym aspekcie nic skomplikowanego. Aby skorzystać z tej opcji, musisz wpłacić pierwszy depozyt. Od tego, jaką kwotą zasilisz konto, zależeć będzie skala bonusu. Maksymalnie możesz zgarnąć 1200 PLN. Jakie są warunki obrotu tymi bonusami? Należy zagrać za trzykrotność otrzymanej od STS sumy. Kluczowe jest to, żeby minimalny kurs wynosił 1,91. Często niektórzy o tym zapominają. Tak samo jak o fakcie, że STS zalicza do obrotu bonusem tylko wygrane kupony. Zasady są takie samy, biorąc pod lupę bonus bez depozytu oraz ten zależny od premierowej wpłaty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

STS TV – czym cechuje się ta usługa?

Chcesz mieć za darmo dostęp do przeróżnych wydarzeń sportowych? Nie wiesz, jak oglądać mecze w STS? Zarejestrowani oraz aktywni użytkownicy mogą skorzystać z STS TV. Dzięki tej usłudze będziesz mógł śledzić rozmaite eventy. Np. piłkarskie, koszykarskie, tenisowe itd. Pełna rozpiska znajduje się na stronie internetowej https://www.sts.pl/pl/sts-tv/. Tam możesz dokładnie sprawdzić, co będzie transmitowane w najbliższych dniach i wybrać najbardziej interesujące Cię starcia. Masz do wyboru selekcjonowanie wydarzeń pod kątem dnia i dyscypliny… STS zadbał nie tylko o różnorodność. Dodatkowo jakość transmisji jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie.

Back to top button