Czy warto obstawiać single?

Tak zwane single, czyli kupon z pojedynczym zakładem bukmacherskim to system gry, który szczególnie początkującym graczom wydaje się być co najmniej dziwny. Czy warto grać single czy może lepiej skupić się na innym rozwiązaniu ? Jakie są zalety, a jakie wady singli, o tym dowiesz się czytając ten artykuł.

single czy warto obstawiać
Czy obstawianie singli jest opłacalne?

Czy obstawianie singli jest opłacalne?

Ideą singli (pojedynczych zakładów) jest to by na kuponie znajdował się tylko i wyłącznie jeden zakład. To z pozoru wydaje się niezbyt atrakcyjne, bo nawet przy wysokich stawkach, wygrane nie są jakieś oszałamiające. Jednak dzięki temu wystarczy poprawnie wytypować tylko te jedno zdarzenie, by kupon był trafiony, a wygrana spłynęła na nasze konto.

Graczom początkującym, którzy z 2 złotych chcieliby zrobić 10 000 zł wydaje się to dziwne, ale tak grają zawodowi i profesjonalni gracze. Obstawianie większych kuponów nie ma sensu, bo praktycznie zawsze kończy się przegraną. Tymczasem grając single mamy spore szanse na trafienie, a stosując odpowiedni system bukmacherski (np. progresję) możemy tak ustawić swój sposób gry, że nawet po kilku nietrafionych zakładach, typujemy dobrze jeden i jesteśmy na plusie.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Zresztą wiele systemów bukmacherskich opierających się o grę na wysokie kursy nie miałyby racji bytu gdybyśmy obstawiali zakłady AKO, bo skoro ktoś obstawia np. dokładny wynik, to jak miałby jednocześnie trafić dwa lub więcej takich wskazań na jednym kuponie ?

Single pozwalają stwierdzić jaka jest skuteczność naszych typów, ale przede wszystkim stworzyć system bukmacherski, który pozwoli nam zarobić. Jeśli naprawdę chcemy zarabiać na zakładach to właśnie tak powinniśmy grać. Zawodowi typerzy tak właśnie grają i to z dużym sukcesem.

Single – zalety

Największe zalety zakładu singiel to :

  • spora szansa na wygranie kuponu,
  • większość systemów bukmacherskich opiera się na singlach,
  • mała szansa na bankructwo
gry karciane bonus bez depozytu
STS poker online z bonusem bez depozytu

Single – wady

Jedne z największych wad zakładu typu singiel to :

  • w porównaniu do AKO mniejsze wygrane.

Czy warto grać na single ?

Bez wątpienia tak. To właśnie na nie stawiają zawodowi gracze, którzy na zakładach bukmacherskich zarabiają ogromne pieniądze. Większość profesjonalnych systemów bukmacherskich opiera się właśnie na nich. Dlatego single to fundament sukcesu w zakładach bukmacherskich, przegrany kupon to zwykle AKO, taśma a nie singiel.

Back to top button