Ile pieniędzy trzeba mieć żeby obstawiać zakłady bukmacherskie?

Bez wątpienia ten aspekt ma bardzo duże znaczenie. Jest kluczowy, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Dlatego trzeba dołożyć wszelkich starań, by postępować tutaj zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami. Sprawdź, jak podejść do tego tematu, by mieć większe szanse na pomnażanie własnych oszczędności w przypadku bukmacherów online w Polsce.

za ile obstawiać zakłady bukmacherskie
Ile pieniędzy przeznaczyć na obstawianie zakładów bukmacherskich

Jak oszacować potrzebny kapitał na zakłady bukmacherskie?

Trzeba sobie w głównej mierze wyznaczyć cel. Musisz zatem zastanowić się, ile chcesz finalnie wygrać. Interesuje Cię kwota 1000 PLN? W takim razie warto wpłacić minimum 100 PLN. Dobrze jest również skorzystać z bonusu powitalnego. Tak, by mieć tych pieniędzy co najmniej 200 PLN (pomnożenie depozytu). Nie można bowiem porywać się z przysłowiową „motyką na słońce”. Jeśli masz stosunkowo mały kapitał, to nie możesz oczekiwać, że uda Ci się kilkadziesiąt lub nawet kilkaset razy pomnożyć własne oszczędności. Trzeba do tego podchodzić rozsądnie. Tak, by rzeczywiście mieć szanse na wysokie wygrane.

Jeżeli chcemy zarabiać na zakładach bukmacherskich to musimy podchodzić do tego z chłodną głową. Warto zwrócić uwagę na to, że kupony bukmacherskie powinno się grać maksymalnie za kilka procent posiadanego w tym momencie kapitału. Nie można obstawiać za 20%, 50% itd. Przyjmuje się, że dobrze jest typować maksymalnie za 2-3%. Ewentualnie można to czasami zwiększyć, aczkolwiek maksymalnie jedynie dwukrotnie. Osoby początkujące nie powinny zaś na początku na pewno szarżować. A dużo osób właśnie na tej konkretnej płaszczyźnie popełnia sporo błędów. Decydują się na granie za bardzo wysokie kwoty.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Wystarczy czarna seria i na koncie nie ma już kompletnie nic. A takie wpadki mogą się przecież przydarzyć. Jeśli będziesz grać rozsądnie, czyli za maksymalnie kilka procent posiadanego kapitału, to kilka porażek z kolei na pewno nie doprowadzi do bankructwa… Co jeszcze jest tutaj bardzo ważne? Na pewno taka sprawa, że warto w miarę możliwości korzystać ze wspomnianych bonusów powitalnych. Dzięki temu w mniejszym stopniu możemy angażować nasze środki w grę.

Gracze początkujący – od jakich stawek zaczynać?

Wiesz już z poprzedniej części dzisiejszego artykułu, że warto obstawiać zasadniczo tylko za kilka procent (posiadanych właśnie w tym momencie oszczędności). Nawet, gdyby stawki były niewielkie, to i tak trzeba się tego wszystkiego trzymać. Masz na koncie w tym momencie 200 PLN? W takiej sytuacji warto grać maksymalnie za około 5 PLN. Nie jest to dużo, ale nie przejmuj się tym. Liczy się bowiem to, by w dłuższej perspektywie wygrywać spore sumy pieniędzy. A nie tylko i wyłącznie na samym początku. Każdy musi mieć też plan na grę. Taki, który będzie dostosowany do posiadanego kapitału i głównego celu (po jego osiągnięciu powinna być zaś zlecona wypłata na konto bankowe itp.).

betfan za darmo bonusy
Nowa oferta bonusów Betfan – Kod promocyjny BETONLINE

O czym jeszcze warto wspomnieć? Przegrane nie powinny spowodować zmiany strategii. Trzeba na samym początku zdecydować się na określoną metodę gry, a potem jej się trzymać. Przynajmniej przez pewien czas. Kolejnym błędem osób początkujących jest zaś to, że często pierwsza porażka powoduje, że zaczynają się odgrywać. Np. grają wtedy za dużo więcej, niż wspomniane 2% posiadanych w tym momencie oszczędności na koncie. To też jest zaś prosta droga do bankructwa.

Za ile pieniędzy obstawiają zawodowi typerzy?

Warto wyjaśnić, że zawodowi typerzy to takie osoby, które żyją wyłącznie z zakładów bukmacherskich. Nie mają innych źródeł utrzymania. Jest zatem jasne, że pojedyncze stawki są o wiele większe, niż w przypadku osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tym aspektem. Warto dodać, że mimo wszystko zawodowcy nie grają za więcej, niż kilka procent posiadanego kapitału. Ta zasada jest dla nich po prostu święta!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli mają na koncie 10 000 PLN, to rzecz jasna mogą sobie pozwolić na kupony o wartości nawet kilkuset złotych. Na pewno jednak nie stawiają all in i nie typują za wszystko. Odpowiednie zarządzanie budżetem to bowiem klucz do sukcesu. Jesteśmy przekonani, że każdy zawodowiec na pewno zgodzi się z tak właśnie postawionym stwierdzeniem.

Wpłacaj tylko tyle, ile rzeczywiście możesz!

Sporo osób nie wie, ile wpłacić do bukmachera internetowego. Będziesz korzystał z wybranej metody po raz pierwszy w życiu? Zastanawiasz się, na co się ostatecznie zdecydować? Wybierz takie środki płatności, które są nie tylko bezpieczne, ale także szybkie i tanie. Takich zaś (na szczęście) nie brakuje w przypadku porządnych firm bukmacherskich. Co jeszcze jest tutaj istotne? To, że nie powinieneś dokonywać większych wpłat, niż w danym momencie możesz sobie na to pozwolić… Byłoby to bowiem skrajnie nieodpowiedzialne! Obecnie coraz więcej osób to bagatelizuje.

Nie można przecież wpłacać do buka pieniędzy odłożonych na czesne, buty dla siebie lub dzieci (na zbliżający się okres zimowy) itp. Oczywiście, jest szansa, że te pieniądze będą pomnożone. Jest też jednak możliwość, ze stracisz kasę. Taka postawa byłaby zaś nieodpowiedzialna! W związku z tym trzeba zastanowić się, ile możesz stracić – tak naprawdę bez żadnych konsekwencji. Tylko takie pieniądze mogą być wpłacone do bukmachera internetowego. Ustal sobie również limity, by zbyt często nie dokonywać takich właśnie transakcji.

Back to top button