Jak obstawiać zakłady na wirtualne sporty? Poradnik 2021

Ze względu na pogarszający się stan epidemii wirtualne sporty stają się coraz bardziej popularne. Ale czy warto się założyć z bukmacherem, jeśli chodzi o ten rodzaj zakładów? O tym już za chwilę!

Jak obstawiać zakłady na wirtualne sporty? Poradnik 2021

Sporty wirtualne – od czego zacząć?

Są to wydarzenia sportowe generowane losowo przez komputer. Są podobne do gier komputerowych, z tą różnicą, że zamiast siedzieć za klawiaturą, wszystko dzieje się za pomocą specjalnie przygotowanych algorytmów.

Można powiedzieć, że gry wirtualne bardziej przypominają loterie niż zakłady sportowe. Mimo to nadal w pewnym stopniu opierają się na statystykach, a zasady obstawiania są już bardzo podobne do tradycyjnych zakładów.

Sporty wirtualne to świetna okazja do obstawiania, zwłaszcza gdy nie ma wydarzeń sportowych. Obstawianie wirtualnych sportów ma niewątpliwie tę zaletę, że można obstawiać wirtualne sporty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto gra trwa średnio 10 minut, a gracze mogą śledzić każde zdarzenie w czasie rzeczywistym, co jest ogromną zaletą, ponieważ przy kolejnym lockdownie coraz częściej ciężko jest o regularne zakłady.

Sporty, które możesz obstawiać na zakładach wirtualnych

Możesz wybierać spośród najpopularniejszych sportów, takich jak wyścigi konne, wyścigi chartów, siatkówka, koszykówka, tenis i piłka nożna. W związku z tym, że polscy bukmacherzy nie świadczą tych samych usług, to układ u każdego na pewno będzie nieco inny. Oczywiście, jak wspomnieliśmy, są to tylko pojedynki komputerowe oparte na algorytmach, ale liczba lig, konkurencyjnych rynków, a nawet dyscyplin może się znacznie różnić.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wirtualne sporty to nie e-sporty!

Wirtualnych zakładów sportowych nie należy mylić z rozgrywkami e-sportowymi, ponieważ różnica między nimi jest ogromna. Sporty wirtualne są realizowane poprzez ustawienie odpowiednich algorytmów, a e-sport to w dużej mierze gra komputerowa, w której uczestniczą prawdziwi gracze, a wynik zależy od umiejętności każdego gracza. Technicznie jest to łatwiejsze do zdefiniowania. Pod tym względem nie różnią się one całkowicie od klasycznych prawdziwych sportów i ich zakładów, jednakże zakłady na e-sporty trudniej jest przewidzieć. Tutaj możesz również wybrać poszczególne mecze, handicap, liczbę bramek itp. Wszystko zależy od popularności danego sportu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

U kogo możemy obstawiać zakłady na wirtuale?

Oczywiście dotyczy to również legalnych bukmacherów, takich jak Fortuna i STS. Obecnie są jedynym bukmacherami na polskim rynku, który świadczy taką usługę, ale po poznaniu życia inni bukmacherzy prawdopodobnie zwiększą wkrótce możliwości obstawiania wirtualnych sportów. Nie da się ukryć, że pandemia przyśpiesza rozwój zakładów wirtualnych, i coraz więcej nowych bukmacherów już przy starcie swojej oferty stara się zawierać ,,wirtuale” jako standardową opcję na obstawianie zakładów bukmacherskich u nich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button