Jak postawić swój pierwszy kupon? Poradnik bukmacherski 2021

Każdy doświadczony gracz zapewne pamięta ten moment, kiedy postawił swój pierwszy kupon. Naturalnie jest to chwila, którą mało który zapamięta jako zwycięską, ale przecież aby wygrać z bukmacherem na pierwszym typie – trzeba mieć naprawdę sporo szczęścia. No ale jak w ogóle postawić swój pierwszy kupon? O tym dowiesz się już za moment!

Jak postawić swój pierwszy kupon? Poradnik bukmacherski 2021

Sam proces obstawiania kuponów jest bardzo prosty

Oczywiście zakłady sportowe można obstawiać dopiero po zarejestrowaniu konta i posiadaniu określonej kwoty środków na tymże koncie. Jeśli te warunki są spełnione, możemy wyszukać spotkania sportowe, które nam odpowiadają (np. zakłady na piłkę nożną, hokej, etc.). Musisz także sprawdzić kursy dla tego wydarzenia. Czym są kursy? Otóż jest to mnożnik, który pomaga ci określić, o ile twoja kwota zostanie pomnożona w trakcie wygranej. Na przykład kurs 2.00 oznacza że jeśli postawiłeś 10 zł, to (w teorii) otrzymasz 20zł zwrotu. Naturalnie istnieją przeróżne modyfikatory, oraz promocje bukmacherskie, ale o tym później.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Z reguły im niższy kurs tym gorzej dla ciebie, chociaż oznacza to, że jest to większa szansa na prawidłowy wynik. Jeśli wszystko to wchłonąłeś, to należy teraz kliknąć na wydarzenie, a wtedy wydarzenie zostanie wyświetlone w polu e-kuponu – zazwyczaj po prawej stronie strony. Następnym krokiem jest podanie kwoty zakładu bukmacherskiego, którą chcemy postawić, ale pamiętaj, że ze względu na kwestie podatkowe zazwyczaj otrzymasz tylko około 80% swojej wygranej – reszta idzie na podatki i marżę. Po zatwierdzeniu ostatecznej selekcji twój kupon zostanie ,,puszczony”. W ten sposób postawimy na zakład pojedynczy.

Jeśli jednak chcemy obstawiać AKO (akumulacyjne) lub systemowe, musimy dodać więcej z tych opcji przed zatwierdzeniem utworzonego e-kuponu. To w zasadzie koniec twojej roli i teraz jeszcze musimy poczekać na wynik danego wydarzenia – po rozstrzygnięciu informacja na ten temat na pewno pojawi się w panelu twojego konta, a każde środki ze zwycięstwa wpłyną również na twoje konto.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co może stanąć na przeszkodzie podczas obstawiania?

Niestety w niektórych przypadkach z jakiegoś powodu system bukmacherski może odmówić przyjęcia twojego kuponu. Po pierwsze, mogą wystąpić problemy związane z kursem, po jakim obstawiamy. Najprostszym wyjaśnieniem jest to, że nie mamy wystarczających środków na koncie, aby umieścić niektóre zakłady – wtedy musimy doładować konto wystarczającą ilością środków, aby je zasilić. O ile problem nie leży gdzie indziej, polscy bukmacherzy zwykle ustalają limity kwoty, którą można postawić na dane wydarzenie, więc jeśli nasz kapitał przekroczy ten limit, zakład nie zostanie przyjęty. W takim przypadku możemy tylko zmniejszyć kwotę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button