Jak wygrywać w zakładach bukmacherskich?

Dziś, po raz kolejny postaramy się uświadomić graczy jak wygrywać na zakładach bukmacherskich. Mamy tu zamiar wspomnieć o tym jak ważne są odpowiednie typy, prawidłowo dobrane stawki, a tym samym potwierdzić, że system bukmacherski to jedyna, sprawdzona metoda na bukmachera.

jak wygrywać z bukmacherem
Co zrobić żeby wygrywać w zakładach bukmacherskich?

Zanim przejdziemy do bardziej konkretnych rozważań, warto powiedzieć jaka jest geneza, jaki jest powód, że ludzie chcą wygrywać na zakładach bukmacherskich. Najbardziej prozaicznie można by powiedzieć, że dzięki temu chcą zarabiać pieniądze. I choć jest to główny powód, to jednak wygrywać na zakładach bukmacherskich chcą z innego, mniej oczywistego powodu. Jakiego? A któż z nas nie chciałby zarabiać dużych pieniędzy śledząc mecze piłki nożnej, robiąc to co się kocha?

Zakłady bukmacherskie grają na naszych emocjach – dają nam szansę stania się kimś lepszym – człowiekiem sukcesu, który zarabia duże pieniądze, obstawiając mecze, śledząc poczynania piłkarzy, robiąc to co naprawdę nas interesuje, co jest naszym hobby. Praca idealna – przyjemna i dochodowa.

Jednak, żeby stać się człowiekiem biznesu, który zarabia obstawiając mecze piłki nożnej, musimy widzieć jak wygrywać na zakładach bukmacherskich. A to już takie oczywiste nie jest.

Jak wygrać na zakładach z bukmacherem?

Każdy kto chce wygrywać na zakładach bukmacherskich usilnie stara się obstawiać za większe stawki, bardziej ryzykowne zakłady, innymi słowy kombinować jak koń pod górę. Inni wciąż grają ciągle tym samym sposobem, tymi samymi stawkami, na ten sam rodzaj typów i liczą na to, że się „uda”. Szaleństwem jest jednak robić wciąż to samo i liczyć na inny efekt. Nie tędy droga.

Zanim poznamy system bukmacherski jakim należy grać, dowiedzmy się jakie typy warto obstawiać, jak dobierać do nich stawki musisz rozpocząć od wyeliminowania błędów. Jeśli tego nie zrobimy, to tak jakbyśmy chcieli położyć panele na podłodze, nie zrywając starej, zniszczonej podłogi. To się po prostu nie uda. Aby nauczyć się wygrywać na zakładach z bukmacherem, musimy wyzbyć się nawyków, które do tej pory nam to skutecznie uniemożliwiały.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

A jakie błędy przyczyniały się do tego, że do tej pory nie zarabialiśmy na zakładach bukmacherskich? Powodów może być wiele, ale do najbardziej powszechnych i brzemiennych w skutkach zaliczyć musimy:

  • obstawianie po kursach,
  • obstawianie typów, na których się nie znasz,
  • gra za zbyt wysoki % kapitału,
  • brak systemu bukmacherskiego,
  • gra na „taśmy”,
  • zbyt wysokie cele względem małych inwestycji,
  • obstawianie pod wpływem emocji.

Należy najpierw zaprzestać temu co napisałem powyżej, musimy nauczyć się grać całkiem inaczej – wbrew tym błędom. Kiedy to zrobimy to nasze wyniki na zakładach z bukmacherem znacznie się polepszą, a to przecież dopiero początek.

Czy to możliwe, żeby wygrywać na zakładach bukmacherskich?

Oczywiście, że możliwym jest zarabiać na zakładach bukmacherskich, choć wielu z Was może teraz w to powątpiewać. Każdy z zawodowych typerów kiedyś tak miał, kiedy nie wszedł mu tylko jeden mecz, kiedy jakimś cudem ostatnia drużyna ligowej tabeli strzelała gola w 90. minucie i remisowała z liderem tabeli, kiedy kolejne wysokie wygrane przechodziły nam obok nosa.

Jak było wcześniej napisane, pierwszym naszym krokiem to zarabiania na zakładach z bukmacherem było wyeliminowanie powyższych błędów. Kiedy przestaliśmy  grać w taki sposób, nasze wyniki zmieniły się diametralnie. Porównując miesiąc gry, w którym graliśmy BEZ BŁĘDÓW z poprzednimi miesiącami, osiągaliśmy o 276% lepsze wyniki. Zamiast przegrywać około 500 zł miesięcznie, udało nam się zarobić 1380 zł! Wtedy przekonaliśmy się, że to jak najbardziej możliwe, żeby wygrywać na zakładach bukmacherskich. Potwierdziła to nasza dalsza gra, gdy miesiąc w miesiąc wygrywaliśmy całkiem niezłe sumy (te jednak nie przekraczały 600 zł miesięcznie).

Jak zapewne wielu z Was chcieliśmy zarabiać znacznie większe pieniądze, bo nie po to człowiek się stresuje i inwestuje ciężko zarobione pieniądze, nie po to wysłuchuje od swojej Żony „a Ty znowu oglądasz mecz?”, żeby zarabiać 600 zł miesięcznie, prawda?:)

z bukmacherem można wygrać
W zakładach bukmacherskich mnożna wygrywać pieniądze

Ile można zarobić na zakładach?

Na zakładach można zarobić… w sumie dowolną sumę pieniędzy, o ile jesteśmy w stanie zainwestować równie duże pieniądze. A tak na poważnie, realnie rzecz biorąc, przy kapitale sięgającym powiedzmy 10 000 zł, jesteśmy spokojnie w stanie zarabiać około 2000 – 3000 zł miesięcznie, NA SPOKOJNIE. I pamiętajmy o tym, że jednym z błędów większości graczy jest chęć wygrania zbyt dużych pieniędzy względem tego co inwestują – tak nie zarobimy nic!

2000 – 3000 zł na obstawianiu meczy, oglądaniu piłki nożnej przy inwestycji 10 000 zł? Dla mnie brzmi to ekstra i jest wystarczające. Ktoś może zapytać dlaczego w takim razie nie zainwestować więcej? Otóż nigdy nie mamy pewności, że będziemy zarabiać na 100%, możemy mieć spore szanse, zarabiać regularnie, ale noga nam się też może podwinąć, a jakoś nie widzi mi się stracić np. 100 000 zł.

Wielu profesjonalnych graczy jest zadowolonych z zarobków rzędu niecały 3000 zł, bo to suma, która i tak jest większa niż przeciętne wynagrodzenie z etatu, gdzie w nudnej pracy trzeba pracować od poniedziałku do piątku, po osiem godzin dziennie. Czego więcej mi trzeba kiedy taka wypłata starcza nam na wszystko czego potrzebujemy.

Jak zarabiać na zakładach?

Aby zarabiać na zakładach, to tak już wspomnieliśmy wyżej należy przede wszystkim WYELIMINOWAĆ WSZYSTKIE wymienione wymienione błędy, które popełnia ponad 90% grających. Dopiero potem można zacząć realizację dalszej części planu, czyli grę systemem bukmacherskim. 

Dopóki w swojej grze nie zaczęliśmy stosować systemu na bukmachera, dopóty nie byliśmy w stanie przeskoczyć progu wygranych miesięcznie w okolicach 600 zł.

Back to top button