Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich?

W tym artykule chcemy przedstawić Ci 1 prosty krok byś wreszcie zaczął zarabiać na zakładach bukmacherskich. Sukces na zakładach bukmacherskich nie musi być zawsze budowany w oparciu o idealny system bukmacherski czy wartościowe typy, którymi pokonasz bukmachera. Owszem, te techniki są naprawdę skuteczne, ale nie każdy z nas potrafi je realizować.

jak zarabiac na zakładach bukmacherskich
Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich

Ja tymczasem, powiem Ci jak w bardzo prosty sposób przede wszystkim przestać tracić pieniądze, a potem zacząć je zarabiać na zakładach bukmacherskich. Analizując grę wielu osób doszedłem do wniosku, że w większości przypadków to nie bukmacher, a sami gracze przegrywają swoje pieniądze. Jeśli zatem powiem Ci jaki 1 prosty krok pozwoli przestać tracić pieniądze na zakładach, to będziesz blisko prostej drogi do tego by zarabiać na zakładach bukmacherskich. 

Największy problem w zakładach bukmacherskich

99 % grających obstawia zakłady bukmacherskie po to by zdobyć mniejszą lub większą fortunę. Nikt przecież nie ryzykuje ciężko zarobionych pieniędzy by dorobić sobie 200 zł miesięcznie, prawda ? To powoduje, że te 99% grających robi wszystko by wygrać odpowiednio dużo – np. kilka tysięcy miesięcznie. To natomiast rodzi niecierpliwość. 

Niecierpliwość natomiast przeradza się w popełnianie największego błędu w obstawianiu zakładów, czyli grę na zbyt ryzykowne kupony, ale przede wszystkim po zbyt dużym  % kapitału. Innymi słowy mówiąc, ten kto obstawia zakłady bukmacherskie chce zarobić spore pieniądze. By tak się stało przy małym budżecie musi stawiać naprawdę duże stawki i ryzykowne zakłady. Jak to się kończy ? Prawie zawsze bankructwem. Jakie jest rozwiązanie ?

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

By poznać rozwiązanie musimy zrozumieć genezę problemu. To logiczne, że gracze chcą zarobić dużo na zakładach bukmacherskich ale przy małym budżecie, wymagają one grę za duże stawki. Natomiast każdy profesjonalny system bukmacherski zaleca grę za maksymalnie 5 % budżetu. Gdyby gracz dysponujący budżetem 200 zł, grał za 3 %, to stawka wynosi 6 zł, więc i wygrane nie będą zadowalające. Dlatego te 99 % grających stawia 25, 50 a nawet 100 % swojego budżetu, co nie może skończyć się inaczej niż bankructwem. Problemem jest więc za mały budżet w stosunku do wygranych jakie chce się osiągnąć.

Zbyt mały budżet ? Oto rozwiązanie

Wspólną cechą osób, które zarabiają na zakładach bukmacherskich są nie tylko dobre systemy bukmacherskie, których używają, ale przede wszystkim cierpliwość. Wiem to z autopsji, że gra za 6 zł stanowiące 3 % budżetu jest bardzo mozolna, a wygrane 15 zł nijak nas motywują, ale dopóki nie zrozumiesz, że nie możesz przekraczać granicy stawki 5 % całego budżetu, dopóty nie zarobisz na zakładach.

Musisz uzbroić się w cierpliwość i grać według założeń wybranego systemu bukmacherskiego. Pewnie przy tak małym budżecie nie zarobisz (liczbowo) wiele, ale procentowo może to być już naprawdę dużo. Następnym razem graj tak jak nakazuje system bukmacherski i strategia 5 % budżetu, sprawdź jakie wyniki (procentowe) osiągasz w przeciągu miesiąca. Jeśli udało Ci się zarobić 10, 20 % na czysto całego budżetu, to jest to sporo. Wystarczy, że będziesz dalej grał regularnie z taką skutecznością i za kilka miesięcy będziesz miał swoją fortunę. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie byś w przypadku sukcesu, zwiększył budżet.

Gra za wspomniane 5 % budżetu pozwala Ci sprawdzić czy Twój system bukmacherski jest dobry. Kiedy okaże się po miesiącu lub dwóch, że tak, to wiesz, że tym co dzieli Ciebie od upragnionej fortuny jest czas lub natychmiastowe powiększenie budżetu, ale nigdy zwiększenie procentowego udziału budżetu w pojedynczej stawce.

Mądre przysłowie mówi, że „Nie od razu Rzym zbudowano” – jeśli będziesz się kierował tym motto w zakładach bukmacherskich to na pewno odniesiesz sukces. Ten 1 prosty krok może pozwolić Ci wreszcie zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Back to top button