Legalni bukmacherzy w Polsce

Mimo iż rok 2021 dopiero się zaczął, to nie brakuje firm bukmacherskich konkurujących o pierwsze miejsce w rankingach bukmacherskich. Dlatego dzisiaj przedstawimy ci najlepszych legalnych bukmacherów, którzy walczą o najwyższe pozycje w rankingach bukmacherskich!

Dlaczego bukmacherzy konkurują ze sobą o pierwsze miejsce?

To proste – w końcu każdy chce zarabiać, prawda? Pierwszym kryterium, jakie każdy bukmacher musi spełnić, jeśli chce mieć dużą liczbę klientów, to zaufanie poprzednich klientów. Jest to bardzo ważne. Bukmacherzy również muszą zapewnić bezpieczeństwo i poufność danych, dzięki czemu gracze mogą naprawdę czuć się bezpiecznie podczas podawania swoich danych. Przejdźmy jednak dalej! 

Legalny bukmacher STS

Pierwsze miejsce w wielu rankingach zajmuje STS, który jest największym legalnym bukmacherem w Polsce. Głównym atutem operatora jest bonus powitalny, który składa się z dwóch części: podwojenia depozytu (do 1200 zł) oraz darmowych zakładów do 25 zł. STS niewątpliwie oferuje szeroki wachlarz bonusów, co ciekawe, możesz otrzymać także nawet dodatkowych 50 złotych za rejestrację twojego znajomego u STS! Użytkownicy wysoko cenią także intuicyjną i rozbudowaną aplikację mobilną oraz ciekawy serwis STS, który także jest bardzo wygodny w obsłudze. Przejdźmy jednak do drugiego bukmachera.

Betclic

Legalna firma Betclic zaczęła oferować zakłady na wydarzenia sportowe w 2019 roku – chociaż Betclic był wcześniej na naszym rynku bukmacherskich, musiał na chwilę wycofać się z niego ze względu na zmiany w przepisach. Siłą tej firmy jest niewątpliwie bogata oferta bukmacherska obejmująca ponad 20 dyscyplin sportowych – oprócz standardowych dyscyplin takich jak piłka nożna czy hokej, możemy obstawiać także wiele innych niszowych dyscyplin sportowych. Betclic oferuje także bardzo atrakcyjne kursy bukmacherskie i dobre bonusy na start, które podwoją Twój pierwszy depozyt do 1000 zł. Warto też dodać, że Betclic jest jedną z nielicznych firm w Polsce, która nie ma stałych punktów bukmacherskich, choć sytuacja może się wkrótce zmienić, ponieważ firma otrzymała zgodę na otwieranie takich punktów w naszym kraju. 

Fortuna

Naturalnie nie można stworzyć dobrego rankingu bukmacherskiego bez bukmachera Fortuna. Ta firma jest uznawana za drugą co do wielkości na Polskim rynku bukmacherskim, choć z drugiej strony wielu graczy nie bardzo chce obstawiać u Fortuny, z racji tego że jest to spółka pod władaniem zagranicznych podmiotów bukmacherskich. Mimo wszystko Fortuna oferuje bardzo dobre bonusy na start, które warto jest wziąć pod uwagę, przy wyborze bukmachera na start.

Czy bukmachera warto wybrać tylko ze względu na bonus?

Naturalnie każdy może wpisać sobie w wyszukiwarkę ,,najlepsze firmy bukmacherskie” – a następnie sprawdzić wyniki i zarejestrować się u bukmachera. Jednakże warto jest pamiętać o tym, że oczywiście, według niektórych bonus może być ,,najlepszy” bo jest oferowany za najwyższą sumę, ale nie oznacza to wcale, że najłatwiej go wypłacić – a na tym chyba każdy powinien się skupić, jeśli chce wygrywać, prawda?

Back to top button