Limit zysków i strat w systemie bukmacherskim

Każdy system bukmacherski (przynajmniej w moim odczuciu) powinien wyznaczać graniczne punkty zysków i strat, które powodują, że osiągnęliśmy cel lub mówią, że dany system bukmacherski jest nieskuteczny. W innym wypadku nasze starania doprowadzą do katastrofy jaką jest utrata płynności finansowej.

system bukmacherski online
Jakim systemem bukmacherskim grać?

Przed rozpoczęciem gry wybranym systemem bukmacherski powinieneś założyć jakie zyski chcesz osiągnąć, a przy jakich stratach przestaniesz stosować ten system bukmacherski. Obie te wartości powinny być realne i określone w czasie.

Proponuję by zakres czasowy obejmował początkowo miesiąc, który pozwoli Ci ocenić system bukmacherski. Co do celów finansowych jest to już sprawa bardziej skomplikowana, ale przyjmij, że pragniesz zarobić 50 % na czysto tego co zainwestowałeś. Jeśli strata wynosić będzie 50 % Twojej inwestycji to znaczy, że powinieneś natychmiast przestać stosować ten system bukmacherski.

Ok, ale co jeśli po upływie miesiąca wyniki finansowe są inne od oczekiwanych ? Na przykład, zarobiłeś tylko 11 % na czysto wysokości Twojej inwestycji.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Rozwiązania mogą być dwa :

  • Ten system bukmacherski nie pozwala zarabiać więcej (co nie musi się przekładać na złą ocenę. Może wyznaczyłeś zbyt ambitny cel, a ten system jest bezpieczny i mimo że daje mniejsze zyski, to jest gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego budżetu).
  • Możesz jeszcze raz poddać analizie ten system bukmacherski. Może będzie bardziej dochodowy jeśli zastosujesz inny rodzaj dobierania stawki lub sprawdzisz czy na innych typach bukmacherskich nie zarobisz w jego przypadku więcej.

Jakim systemem bukmacherskim grać?

Jeśli chcesz wygrywać w zakładach bukmacherskich to masz trzy rozwiązania w momencie, kiedy zastanawiasz się jakim systemem bukmacherskim grać. Możesz :

  • skorzystać z gotowych systemów bukmacherskich, których w Internecie jest pełno. Jednak w takim przypadku musisz liczyć się z tym, że należy je odpowiednio udoskonalić. Zastanów się czy rzeczywiście wszystkie założenia znalezionego systemu bukmacherskiego są prawidłowe ?
  • kupić najlepszy system bukmacherski ale w tym wypadku musisz liczyć się z wydatkiem pewnej sumy pieniędzy. Niektóre systemy bukmacherskie kosztują 50 zł, a inne 10 000 zł.
  • stworzyć według przedstawionych powyżej założeń swój własny system bukmacherski opierając się na skutecznych typach i prawidłowym doborze stawki.
Back to top button