Niespodzianki bukmacherskie – jak je wyszukiwać?

Wiele systemów bukmacherskich opiera się na tym by obstawiać niespodzianki bukmacherskie. Ten kto potrafi je znaleźć może zarobić dużo pieniędzy, ponieważ oferowane kursy są bardzo wysokie (od 5.0 do nawet 15 czy 20), a niespodzianki zdarzają się częściej niż mogłoby nam się to wydawać. Jak jednak znaleźć niespodzianki bukmacherskie ? Które rozgrywki lub drużyny pozwalają najczęściej zarabiać na niespodziankach bukmacherskich? Przedstawię Ci 1 trik na to jak znaleźć niespodzianki bukmacherskie.

jak znaleźć niespodzianki bukmacherskie
Jak wyszukać niespodzianki w bukmacherce?

System bukmacherski na niespodzianki?

System bukmacherski opierający się o typowanie niespodzianek to naprawdę uznany w moich oczach sposób gry, ponieważ opiera się na grze wysokimi kursami, a życie nauczyło mnie, że te niespodzianki zdarzają się częściej niż przeciętnemu graczowi może się wydawać. Kiedy wiemy gdzie znaleźć niespodzianki to zarabianie przy wykorzystaniu tego systemu bukmacherskiego staje się nie tyle łatwe, co bardzo przyjemne.

Oczywistym jest jednak, że nie każda znaleziona przez nas potencjalna niespodzianka rzeczywiście zajdzie w rzeczywistości. Dlatego grając systemem bukmacherskim na niespodzianki musisz oprzeć swój sposób gry na odpowiednim doborze stawek. Pomocna w tym systemie może być zarówno progresja jak i stawka procentowa,  gra stawką płaską raczej nie wchodzi w rachubę, chyba, że Twoja skuteczność jest na szalenie wysokim poziomie.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak znaleźć niespodzianki bukmacherskie?

Moim sprawdzonym sposobem, trikiem na to jak znaleźć niespodzianki bukmacherskie jest poszukiwanie ich w rozgrywkach pucharowych takich jak FA CUP, Puchar Ligi Angielskiej, Puchar Ligi Francuskiej itd. Innymi słowy mówiąc wszystkie rozgrywki pucharowe, inne niż Liga Mistrzów, Liga Europy.

Bardzo często dochodzi do momentu, w którym czołowe kluby odpuszczają sobie takie rozgrywki, bo mają zbyt wąska ławkę by rywalizować na wielu frontach, a rozgrywki ligowe czy pucharowe (Liga Mistrzów, Liga Europy) są dla nich ważniejsze.

Tym samym możemy obstawiać niespodziewane porażki Arsenalu, Chelsea, Manchesteru czy innych gigantów, którzy często w FA CUP grają rezerwami, a bukmacherzy online wystawiają bardzo wysokie kursy na ich przeciwników. Ten sposób na znalezienie niespodzianek jest sprawdzonym przez mnie od lat systemem bukmacherskim z bardzo wysokimi kursami.

Back to top button