Pomyłki przy typowaniu – na co najlepiej zwrócić uwagę?

Wielu nowicjuszy wolą iść do przodu, ale nie biorą pod uwagę tak naprawdę, gdzie przystopować i pomyśleć, czy aby na pewno nie popełnili gdzieś błędu, a taka refleksja doprowadza do wygrana czy też przegrana. Na co trzeba w takim razie uważać?

Pomyłki przy typowaniu – na co najlepiej zwrócić uwagę?

Nie doinformowanie się o zakładach

Nowi gracze przeważnie obstawiają zakłady bez żadnej wiedzy na ten temat i niestety często dochodzi do zlekceważenia tego, za czym stoi bukmacher. Są pewni, że ich uprzednia znajomość danej dyscypliny sportowej będzie wystarczająca, aby wygrać zakład. Niestety są w błędzie, ponieważ wiedza na temat zakładów bukmacherskich jest bardzo ważnym czynnikiem, który wpływa na zwycięstwo. Wielu nowicjuszy często popełnia ten błąd, a wystarczy tylko przeczytać poradnik bukmacherski, który pomoże nam zminimalizować straty na starcie. Jeśli nie będziemy robić analiz, to nie tylko zmarnujemy bonus na start, ale także nadużyją swojego budżetu. Jak wszyscy wiemy, jest to najważniejszy element docelowej gry. Warto również pamiętać, że gracze, którzy lekceważą innych typerów, nie mogą szczegółowo wybrać tego typu, który dla nich będzie pomyślny. W efekcie nie będą wiedzieli, kiedy obstawiać, co niekorzystnie wpłynie na ich typy.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gdy zaczniesz grać musisz się pogodzić z utratą gotówki

Jest tak, że wielu typerów, kiedy przegra, często rzuca się w wir chęci odkucia się. Niestety jest to olbrzymi błąd, który spowoduje to, że stracimy gotówkę. Spowodowane jest to tym, że gracze rzadko myślą o tym, co mogło być powodem tego, że ten konkretny zakład się nie powiódł. Bardzo ciężko jest posłuchać głosu zdrowego rozsądku, który mówi, że lepiej jest się nie odgrywać. Rozwiązaniem na to jest kilkugodzinna przerwa na przeanalizowanie tego, co było nie tak i wznowienie ponownego obstawiania po przerwie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacherska może uzależniać

Uzależnione osoby podczas zakładów zachowują się jak ludzie w początkowej fazie pandemii. Zaczęli przychodzić do sklepów i wykupywać wiele niepotrzebnych towarów, takich jak papier toaletowy, wodę czy suche prowianty, a to co ludzie wtedy wyprawiali, jest bardzo podobnie do tego, co gracze uzależnieni robią u legalnych bukmacherów. Często dochodzi do takich sytuacji, gdzie gracz nawet nie myśli o tym, że dany zakład który obstawia jest zupełnie nie opłacalny. Jedyne czego taka osoba chce, to to poczucia ekscytacji.

Back to top button