Poradnik bukmacherski 2021 – o czym warto pamiętać, obstawiając zakłady?

Nie da się ukryć, że są pewne kwestie, o których warto wiedzieć, jeśli chcesz wygrywać u bukmachera. Z tego powodu też dziś przedstawimy wam najciekawsze porady, które warto jest wykorzystać, kiedy obstawiasz zakłady bukmacherskie!

Poradnik bukmacherski 2021 – o czym warto pamiętać, obstawiając zakłady?

Kursy bukmacherskie

Pamiętaj o tym, że kursy u każdego bukmachera są inne, a konkurencja ostra, każdy chce przyciągnąć graczy do siebie, ale różnica kursowa zwykle nie jest taka duża. Wracając do kursów – ich wartość pokazuje nam nasz zysk po postawieniu zakładu (oczywiście w teorii). Przy obstawianiu zakładów w Polsce należy wziąć pod uwagę podatek, który należy zapłacić – nie mówiąc już o marży. Od każdej stawki, którą obstawiamy u bukmachera musisz odjąć średnio 15-18% ze swojej wygranej (oraz przegranej) – Sam podatek wynosi 12% – marża bukmacherska u legalnego bukmachera waha się od 2-10%. W związku z tym przykładowo stawiając 1000 zł, po podliczeniu wszystkiego (oczywiście mniej więcej) otrzymujemy tak naprawdę 800 zł, a reszta trafia do bukmachera i kasy państwa.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Czym jest marża bukmacherska?

Marża to nic innego jak prowizja bukmachera za oferowanie zakładów. Jest to procent pobierany przez bukmachera za każdy zakład postawiony przez gracza w celu zrównoważenia strat. W zależności od bukmachera marża bukmacherska waha się od kilku do kilkunastu procent. Dlatego bukmacherzy najpierw ustalają rozsądne kursy na wydarzenie, aby odzwierciedlić potencjał drużyny lub gracza, a następnie bawią się marżą, aby wyjść za swoje.

Wykorzystaj swoje bonusy na start!

Każdy Polski bukmacher oferuje wszystkim zarejestrowanym ofertę powitalną. Są to bonusy od depozytu, zakłady bez ryzyka, darmowe zakłady i inne promocje bukmacherskie, które bukmacher wymyśli. Bonus za depozyt wynosi zwykle 100% naszego pierwszego depozytu, co oznacza, że nasz depozyt zostanie podwojony i możemy dzięki temu obstawiać więcej. Dla początkujących zakłady bez ryzyka to dobry wybór, ponieważ gracz dokonuje wpłaty, stawia zakład, a w przypadku przegranej otrzyma zwrot gotówki.

Bonus bez depozytu to środki, które otrzymujemy z tytułu otwarcia konta u bukmachera. Zakłady sportowe oferują również oferty promocyjne tym, którzy mają u nich konta już od dłuższego czasu. Ponadto zapewnione są różne bonusy, zwiększone szanse lub nagrody, aby nagrodzić najaktywniejszych. Warto obserwować promocje i wykorzystywać je, choć z drugiej strony warto jest pamiętać o czymś jeszcze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zawsze czytaj regulaminy!

Czytanie regulaminów bonusów bukmacherskich to jedne z najważniejszych kwestii, na jakiej który każdy gracz powinien się skupić. W końcu aby skorzystać z danego bonusu, musisz znać, jaki jest jego obrót – polega to mniej więcej na tym, że musisz obstawić zakład za podany w regulaminie kurs – a zazwyczaj nie jest on najniższy. Standardem jest trzykrotny obrót (zagranie trzy razy) pełną sumą po kursie 2.50. Naturalnie na forach bukmacherskich możesz znaleźć bardzo ciekawe sposoby na ominięcie tego problemu, ale z drugiej strony musisz uważać, aby nie przesadzić, bo w innym przypadku bukmacher może ustawić ci limit na koncie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button