Przepis na udane ogranie bukmachera

Ogrywać bukmachera każdy by chciał i to fest oczywistym faktem, natomiast nie jest to takie proste, ponieważ bukmacherzy dwoją się i troją po to aby nie stracić pieniędzy, a żebyś to właśnie ty stracił, mają nawet szereg specjalistów którzy znają się na typowaniu zakładów i działają w kierunku aby zakłady były jak najbardziej opłacalne dla bukmachera. Tak więc, dzisiaj opowiemy wam jak skutecznie pokonywać bukmachera.

Przepis na udane ogranie bukmachera

Wyzbywaj się podstawowych błędów

Zakłady bukmacherskie jest dziedziną w której trzeba się skupić i być konsekwentnym. Bez tego nie ruszycie zbyt daleko z zakładami bukmacherskimi, tak samo grając na zakładach akumulacyjnych jak i nie będąc przygotowanym do gry. Oczywistym jest, że błędy popełnia każdy lecz ich powielanie z pewnością nie ułatwi nam życia. Możemy je popełniać, natomiast ważne jest aby do nich nie powracać. Jednym z takich błędów jest właśnie gra na zakładach akumulowanych, czyli jednym słowem gra na zakładach łączonych. Polega ona na tym, że na jeden zakład przypada kilka mniejszych co ma wręcz nikłe szansę na powodzenie i w ten sposób niczego się nie uczymy i tracimy swoje pieniądze. Kolejnym błędem jest to strach przed porażką na zakładach bukmacherskich. Nie powinno nas to dziwić, że granie na zakładach to loteria albo się uda albo nie. Także strach przed porażką jest tutaj co najmniej nie na miejscu, ponieważ zaczynając grę powinieneś być tego świadom, że ta porażka prędzej czy później Cię dopadnie. Więc nie należy się tego bać, gdyż mogą Cię ominąć przez strach całkiem fajne i opłacalne zakłady.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Zakłady solo mają największą szansę na powodzenie

U bukmacherów mamy różne rodzaje zakładów. Między innymi chcielibyśmy wam poruszyć temat zakładów akumulowanych i zakładów solo. Oba mają swoje plusy i minusy, lecz to jednak zakłady pojedyncze mają większe szansę na powodzenie niż zakłady akumulowane. Zerknijmy na liczby. W zakładach akumulowanych w przypadku gdy na jeden zakład przypada dziesięć mniejszych to powodzenie na wygraną jest równa jednej tysięcznej co daje nam niewielkie szansę na wygraną w zakładzie, lecz przekłada się to na bardzo dużą wygraną. Natomiast w zakładach solo może wygrana nie jest jakaś mocno potężna, lecz szansę na powodzenie rosną nam aż do 33% i 50% w zależności czy w danym sporcie jest możliwość remisu. Taki próg szans na wygraną jest ogromny w porównaniu do zakładów AKO. Należy też uważać na kursy, ponieważ czym atrakcyjniejsze są tym mniejsze prawdopodobieństwo wygranej, natomiast sport jest dziedziną nie przewidywalną i czasami warto jest zaryzykować.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakłady specjalne

Tego typu zakłady specjalne są bardzo popularne wśród bukmacherów. Jest to bardzo dobry sposób na odreagowanie od codziennych zwykłych zakładów. Opiewają one na polityce, religii, biznesie itp. Przykładowym zakładem specjalnym mogą być wybory na prezydenta w Polsce i nie tylko. Poprzez takie zakłady mamy możliwość obstawienia który kandydat wygra wybory. Jest to o tyle fajne, że do tego typu zakładów nie potrzebujemy żadnej wiedzy. Jedynym minusem jest ten, ze te zakłady występują na prawdę rzadko w zależności od wydarzenia i rangi jego ważności.

Back to top button