System bukmacherski a zarobek z bukmacherki

Wykorzystując system bukmacherski do swojej gry, możemy znacząco podnieść możliwość zarobienia pieniędzy z zakładów bukmacherskich. O tym jak system bukmacherski wpływa na wyniki gry można przekonać się w bardzo prosty sposób. Wystarczy przez miesiąc stosować wybrany system bukmacherski i porównać archiwalne (przed rozpoczęciem gry systemem bukmacherskim) wyniki finansowe do tych, które osiągamy po tym jak zaczęliśmy stosować system bukmacherski.

jak wybrać system bukmacherski
Jaki najlepszy system bukmacherski do zarabiania pieniędzy?

Co jednak ważne to by podczas tej gry bezwzględnie stosować się do założeń jakie stawia system bukmacherski. Jakiekolwiek odstępstwa na zasadzie zmiany sposobu dobierania stawki, gry na inne typy, czy też zaprzestanie gry na dany typ „bo według nas jest nieopłacalny” nie pozwolą jednoznacznie odpowiedzieć czy dany system bukmacherski jest faktycznie skuteczny czy raczej nie opłaca się go stosować.

Jak wybrać odpowiedni system bukmacherski?

Dobry system bukmacherski składa się z odpowiednio dobranych typów bukmacherskich, które mają wartość i są maksymalnie skuteczne co do wysokości oferowanego kursu. Po pierwsze oznacza to, że powinniśmy grać tak zwane value bety (wartościowe typy), czyli takie gdzie prawdopodobieństwo trafienia pomnożone przez kurs jest większe niż 1. To pierwszy element gwarantujący sukces systemu bukmacherskiego.

Po drugie powinniśmy grać takie typy w naszym systemie bukmacherskim, które trafiamy najczęściej, ale należy uwzględnić również średni kurs takich typów.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli trafiasz pewniaki po kursach 1.2 – 1.4 ze skutecznością 60 %, a dokładne wyniki po kursach 15 – 20 ze skutecznością 10 %, to mimo mniejszej skuteczności, bardziej dochodowy będzie system bukmacherski oparty o grę na dokładne wyniki.

Jak dobrać stawki w systemie?

Drugim elementem przesądzającym o sukcesie systemu bukmacherskiego jest prawidłowy dobór stawek. Można grać progresją albo procentowo dobierać stawkę do określonego kursu. Wybór należy do nas, ale warto w tym aspekcie eksperymentować. Na przykład dla systemu bukmacherskiego opierającego się o dokładne wyniki znacznie lepsze rezultaty da gra progresją, ale już dla gry na wynik meczu bardziej dochodowa będzie gra na określony procent budżetu dla wybranego kursu.

Widać zatem, że aby stworzyć system bukmacherski, który będzie dawał zysk potrzeba przede wszystkim czasu, który poświęcimy na analizę. Następnie trzeba sprawdzać jak dany system bukmacherski sprawdza się w praktyce, by koniec końców móc zadecydować czy opłaca się nim grać. Dochodowy system bukmacherski może przynosić nam kolosalne zyski, ale sporo zależy także od wysokości naszego budżetu. Nie powinniśmy nastawiać się na to, że mając 10 euro zarobimy miliony w ciągu tygodnia, ale jeśli dysponujemy 1000 euro to w ciągu miesiąca możemy przy wykorzystaniu systemu bukmacherskiego tę kwotę spokojnie pomnożyć kilkukrotnie.

Back to top button