System bukmacherski o niskim ryzyku

Gracze, którzy z zakładów bukmacherskich czerpią regularne zyski opierają swoją grę o systemy bukmacherskie, które charakteryzują się jak najniższym ryzykiem. O ile ryzykowanie 10, 100 czy nawet 500 zł na ryzykowne systemy bukmacherskie jest jeszcze możliwe do przełknięcia, o tyle osoby grające za 10 000 czy 100 000 zł nie mogą sobie tak łatwo pozwolić na wielkie ryzyko. Stąd ich sposób na grę przeciwko bukmacherowi z wykorzystaniem bezpiecznych systemów bukmacherskich o niskim ryzyku. 

system bukmacherski z niskim ryzykiem
Jaki system bukmacherski o niskim ryzyku najlepszy?

Ale jaki system bukmacherski uznawany jest za bezpieczny ? Takich nie ma wiele. Jednym z takich sposobów gry jest stawianie zakładów długofalowych, które dają możliwość manipulacji jeśli zakład nie idzie po myśli grającego.

Bezpieczny system bukmacherski

Jednym z takich systemów bukmacherskich, które charakteryzują się niskim ryzykiem jest system opierający się o obstawianie zakładów długofalowych, w tym zakładu „kto wygra ligę”.

Jak zapewne wie zdecydowana większość kibiców piłki nożnej, w ligach takich hiszpańska, niemiecka, włoska czy francuska praktycznie rok w rok ligę koniec końców wygrywa ta sama drużyna lub ewentualna rotacja jest niewielka, a faworyci do końca liczą się w walce o mistrzostwo. Dlatego jednym z bezpieczniejszych systemów bukmacherskich stosowanych przez zawodowych graczy jest obstawianie zwycięzcy ligi zanim rozpoczną się rozgrywki. Zaletami tego systemu bukmacherskiego jest duże bezpieczeństwo, ponieważ kurs jest stabilny, nie zmienia się dynamicznie. Ale jak na tym zarobić ?

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Kiedy faworyt wypracuje sobie przewagę w lidze lub jest na czele, a rozgrywki zmierzają ku końcowi to wtedy możemy zagrać zakład przeciwny (z odpowiednio wyliczonym kursem), dzięki któremu wyjdziemy na plus bez względu na końcowy rezultat. Nawet kiedy faworyt zawodzi przez sezon to najczęściej wzrost kursu nie jest wielki, a ewentualne straty można „ciąć” dzięki czemu nie straci się całej kwoty.

Podsumowując należy zagrać na faworyta ligi, że wygra całe rozgrywki i w odpowiednim momencie sezonu zagrać zakład przeciwny tak by albo cieszyć się zyskiem, albo uciąć część strat. Najczęściej jednak ten system bukmacherski pozwala zarabiać pieniądze. Wymaga on jednak dość sporego nakładu kapitału, bo zysk wynosi kilkanaście – kilkadziesiąt procent wysokości inwestycji, a środki pozostają zamrożone przez większą część sezonu.

Back to top button