Systemy i strategie zakładów sportowych

Po zapisaniu się do bukmachera i otworzeniu konta funduszu zazwyczaj pierwszym pragnieniem każdego człowieka jest, aby szybko rozpocząć generowanie pieniędzy i poczuć dreszczyk rywalizacji o nagrody podczas imprez sportowych jak najszybciej. Jednak losowe zgadywanie, bez średnio- i długoterminowej strategii, może być szybką ścieżką do bankructwa. Praktycznie wszyscy gracze, którzy angażują się w zakłady sportowe przez dłuższy czas i którzy wykorzystują tę metodę jako sposób na uzupełnienie swoich dochodów lub nawet jako główne źródło dochodów, mają metodologię określania wartości swoich zakładów i strategię wyboru sportu i wydarzenia, które będą ich celem.

Jak można zacząć zarabiać na zakładach sportowych? Jak robią to początkujący?

Zwykle zaczynają używać jakiejś istniejącej metody. Z biegiem czasu dostosowują ją do swoich potrzeb i upodobań, a w miarę zdobywania doświadczenia opracowują własną taktykę. A taktyk odnośnie do zakładów sportowych dostępnych jest wiele — systemów obstawiania — dla osób, które chcą stawiać pierwsze kroki na tym polu. Z grubsza można je podzielić na dwie grupy. Te, które są nastawione na jakiś sport i te, które opierają się na wartościach, w które należy zaryzykować. Jeśli chcesz stworzyć dla siebie odpowiedni klimat do obstawiania zakładów, sprawdź ofertę Schuette Shop — znajdziesz tam zasłony i żaluzje do okien, dzięki którym będziesz mógł skupić się na obstawianiu nawet w najgorętsze dni lata.

Wybór największych faworytów — jedna ze strategii

System „7 faworytów”, mimo że jest najczęściej używany w piłce nożnej, może być zastosowany w każdym sporcie. Możliwe jest nawet połączenie go z innymi zakładami szeregu dyscyplin sportowych. W nim obstawiający wybiera tylko te drużyny, które mają duże szanse na wygraną, ale których szanse zazwyczaj nie są duże. Jednak zgrupowane w jeden kupon i wzmocnione przez akumulatory sprawiają, że stawki stają się interesujące. Oczywiście wystarczy jeden błąd, aby wszystko stracić.

System gigantów bukmacherskich

Nieco bardziej radykalną odmianą tej metody jest system gigantów bukmacherskich. W nim poszukuje się zespołów o jeszcze szerszym faworyzowaniu. Ryzyko jest oczywiście mniejsze. Oczywiście z każdego zakładu powinieneś spodziewać się mniejszych zysków. To filozofia zarabiania mniej, ale z większym bezpieczeństwem.

Również w oparciu o niskie ryzyko ten system wpadł w oko osób lubiących zakłady sportowe. Dzięki bardzo prostej operacji wyszukuje opcje obstawiania meczów piłki nożnej, w których występuje większa skłonność do pojawiania się bramek. Ma również na celu zapewnienie mniejszych zysków z małą możliwością utraty, na tej samej podstawie, co ostatni obrót metody wskaźnikowej. Cel koncentruje się na golach zdobytych w pierwszym etapie.

Dywersyfikacja to sposób na zmniejszenie znaczenia niepowodzeń

W metodologii dywersyfikacji taktyka na wygraną polega na wykonaniu dużej liczby prostych zakładów. W ten sposób zminimalizowane są wszelkie straty. Niezbędne jest zarządzanie ryzykiem poprzez wybieranie zakładów o różnym stopniu trudności i pracę z celami średnio- i długoterminowymi.

Dla tych, którzy lubią podejmować większe ryzyko i ścigać się z dużymi nagrodami, najbardziej odpowiedni jest system zakładów wielokrotnych. Mamy nadzieję, że zaszczepiliśmy kilka ciekawych pomysłów na systemy i metody gry zakładów sportowych. Życzymy powodzenia w zakładach!

Back to top button