U którego bukmachera znajdziemy najlepszą ofertę pod kątem typowania e-sportu?

U którego bukmachera znajdziemy najlepszą ofertę pod kątem typowania e-sportu?

E-sport to coraz ważniejszy fragment oferty każdego szanującego się w naszym kraju bukmachera online. Na co dzień (nie ukrywasz tego) mocno interesujesz się tym właśnie działem? Chcesz obstawiać e-sport? Którego bukmachera online (pod tym konkretnym kątem) warto zatem wybrać tak naprawdę w pierwszej kolejności? Jak zaś typować, aby mieć realne szanse na dobre wyniki?

STS

To numer jeden, jeśli chodzi generalnie o rynek zakładów wzajemnych na terenie Polski. Dlaczego ta firma bukmacherska jest tak popularna? Z wielu względów. Na pewno STS jest bukmacherem legalnym. Dodatkowo oferującym wiele świetnych zakładów do typowania. W STS możesz obstawiać na kilka sposobów, co także jest istotne. Nie ma przeszkód, aby grać stacjonarnie. Do wyboru jest także założenie konta. Coraz popularniejsza staje się wśród użytkowników również aplikacja mobilna STS. Dzięki niej możesz bowiem obstawiać (m.in. e-sport) tak naprawdę praktycznie wszędzie. Należy zaznaczyć, że oferta tego bukmachera pod tym względem jest bogata. Masz do wyboru nie tylko najbardziej popularne gry. Takie, jak m.in. Counter Strike itd. Dla każdego bardzo ważne powinno być to, że w STS możesz grać szereg zakładów. Podstawowych oraz jednocześnie dodatkowych. Nie tylko na poszczególne kluby, ale tak samo na zawodników.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

E-sport warto typować w Betfan

Jesteś fanem e-sportu? I to już zasadniczo od dobrych kilku lat? Okazuje się, że możesz być nie tylko sympatykiem, ale także dzięki temu uzyskiwać odpowiednie wyniki. Np. w podmiocie Betfan. Oferta tej firmy bukmacherskiej robi spore wrażenie. Podobnie, jak w poprzednim przypadku, także tutaj mamy do czynienia z legalnym podmiotem hazardowym. Dodatkowo oferującym świetne bonusy (chodzi m.in. o cashback do 600 PLN, czy zdublowanie drugiej wpłaty do poziomu 1000 PLN). Fani e-sportu nie mają zasadniczo na co narzekać. Wszak ta firma bukmacherska oferuje m.in. rozmaite zakłady podstawowe oraz poboczne. Bardzo często obstawiane są m.in. typy bukmacherskie League of Legends. W ofercie znajdują się popularne gry, lecz nie tylko. Ogólnie masz do wyboru takie tytuły, jak np. League of Legends, Dota, Counter Strike, Valorant, StarCraft itp. Cieszyć może to, że firma bukmacherska Betfan nie zamierza na tym poprzestawać. Włodarze tego podmiotu hazardowego doskonale zdają sobie sprawę z tego, że e-sport jest w naszym kraju coraz popularniejszy. Dlatego oferta na ten dział jest regularnie aktualizowana oraz poszerzana.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak należy obstawiać oferowane wydarzenia?

Na pewno warto byłoby skupić się tylko na jednym konkretnym dziale. Może to być np. League of Legends. Postaraj się regularnie poszerzać informacje na temat konkretnych rozgrywek, klubów, czy zawodników. Im więcej takich faktów weźmiesz pod uwagę, tym dla Ciebie lepiej. Nie wolno sugerować się np. tylko nazwami konkretnych drużyn. Sprawdź personalia oraz ewentualne absencje. Dobrze byłoby zweryfikować też mecze bezpośrednie pomiędzy konkretnymi klubami itd.

Back to top button